Frequently Asked Questions

 • Як треба видаляти волосся між процедурами лазерної епіляції?
   
  Небажане волосся, яке залишається між процедурами лазерної епіляції можна зголювати або видаляти кремом для депіляції.
 • Скільки процедур необхідно зробити?
   
  Як правило, для того, щоб позбавиться від 90-99% волосся необхідно пройти курс з 5-7 сеансів лазерної епіляції. Але необхідно знати, що кількість процедур сильно залежить від кольору волосся і шкіри пацієнта, а також від зони епіляції. Наприклад, для зони епіляції "пахви" у більшості випадків буде досить 2-4 процедур.
 • Чи ризикована лазерна епіляція для мого здоров'я?
   
  Лазерна епіляція - це безпечна процедура, при якій не порушується цілісність шкіри. Метод грунтується на принципі селективного фототермолізу. Лазер впливає тільки на волосяний фолікул.
 • Чи необхідно робити знеболення для епіляції глибокого бікіні?
   
  Більшість наших клієнтів не знеболюють зону бікіні. Якщо у вас висока чутливість до болю, тоді можна використати знеболюючий крем "Емла ". Для цього вам треба прийти в наш центр за годину перед процедурою.
 • Чи можна видаляти лазером волосся на ділянках, де є пігментні плями?
   
  Так. Це не є протипоказанням.
 • Коли після пологів можна робити лазерну епіляцію?
   
  Якщо у вас відсутня лактація, то лазерну епіляцію можна робити через 1 місяць після пологів
 • Наскільки болісною є лазерна епіляція?
   
  Больові відчуття залежать від вашої індивідуальної чутливості. Для епіляції ми використовуємо новітній діодний лазер Lumenis Lightsheer ET, який має ефективну контактну систему охолодження шкіри, що дозволяє максимально знизити рівень больових відчуттів.
 • З якого віку дозволено робити лазерну епіляцію?
   
  Лазерну епіляцію дозволено робити з 13 років. Якщо пацієнт неповнолітній, то на консультації безпосередньо перед процедурною має бути присутній один з батьків.
 • Чи видаляє лазерна епіляція вросле волосся?
   
  Лазерна епіляція є дуже ефективним способом видалення врослого волосся. Вже після 3-5 процедур вона дозволяє кардинально поліпшити стан шкіри пацієнта.
 • Який принцип роботи лазерної епіляції?
   
  Принцип роботи лазерної епіляції полягає в дії лазера на меланін, який міститься в цибулині і стержні волоса. Імпульс діодного лазера триває долі секунди, але цього часу вистачає, щоб цибулина нагрілася і повністю зруйнувалася.
 • Який крем треба наносити на шкіру після лазерної епіляції?
   
  Відразу після процедури на шкіру необхідно наносити крем Пантенол. Якщо Ви постійно знаходиться на сонці, то необхідно наносити сонцезахисний крем з високим фактором захисту(35 SPF і вище).
 • Коли відбувається випадання небажаного волосся після процедури лазерної епіляції?
   
  Після дії лазерного променя волосся в зоні епіляції почне випадати через 2-3 процедури після проходження процедури. За сеанс може випасти від 5 до 40% волосся.
 • Чи є побічні ефекти від лазерної епіляції?
   
  Якщо пацієнт дотримується необхідних приписів до і після процедури, ускладнень бути не може. В деяких випадках, коли у пацієнта чутлива шкіра, можуть з'являться пухірці, кірочки, гіпер- чи гіпо-пігментації. У даному випадку пацієнтові необхідно робити епіляцію на низьких потужностях. Бажано перед процедурою призначити консультацію з нашим фахівцем.
 • Чи може лазер видаляти усі типи волосся?
   
  На жаль, ні. Лазерне світло поглинається темним пігментом у волосі (меланін або гемоглобін в судині). Тим самим лазер не впливає на світле, сиве або пушкове волосся. На даний момент на ринку немає ні лазерних, ні фото або ультразвукових епіляторів, які змогли б ефективно усунути цей тип волосся.
 • Як виглядає шкіра після процедури?
   
  Як правило, після процедури може спостерігатися почервоніння шкіри, яке триває 1-4 дні. У окремих випадках з'являються мікро-опіки, які зникають протягом 1-2 тижнів. Тоді ми рекомендуємо наносити на шкіру крем Бепантен.
 • Що таке лазерна епіляція?
   
  Лазерна епіляція - це видалення волосся, при якому застосовується промінь лазера. На відміну від інших методів епіляції, лазерна епіляція дає довгостроковий ефект. Для того, щоб позбавиться від небажаного волосся назавжди, пацієнтові треба пройти декілька процедур.
 • Як впливає надлишок гормонів на результат лазерної епіляції?
   
  Якщо у пацієнта є гормональні порушення, то кількість сеансів може дещо збільшиться. Навіть у цьому випадку лазерна епіляція залишиться єдиним дієвим способом боротьби з небажаним волоссям при гормональних порушеннях.
 • Яким чином можна знизити больові відчуття?
   
  Перед процедурою рекомендується, як найретельніше виголити волосся. Таким чином, лазер випалюватиме виключно волосяний фолікул, а не волос, що лежить на поверхні, який при проведенні процедури дуже сильно нагрівається. Також, на прохання клієнта, можна використати знеболюючий крем " Емла".
 • Чи можливо видалити усе волосся за одну процедуру?
   
  На жаль, за 1 раз бажаний ефект отримати неможливо. Лазерне світло впливає тільки на зрілі волосяні фолікули. Одночасно на тілі людини число таких фолікул коливається від 5 до 40%. Увесь цикл зміни волосся триває від 8 до 24 місяців. При цьому з цибулин волосся, які були зруйновані лазером, далі волосся рости не буде.
 • Чи можна видаляти лазером волосся на родимках?
   
  Якщо родимка невелика, то без ризику для вашого здоров'я лазер може видалити волосся поверх неї.