Лазерна епіляція пушкового і світлого волосся

Видалення небажаного волосся за допомогою лазерної епіляції - сучасна, ефективна і комфортна процедура, яка завойовує все більше шанувальників. Це безпечний, безболісний спосіб назавжди забути про гоління і вищипування волосків. Промінь лазера діє на пігмент меланін, який знаходиться у волосяному фолікулі і надає волоссю колір. Чим більше пігменту, тим ефективніша процедура. Іншими словами - щасливчики ті, хто народився з темним і жорстким волоссям.

Що ж робити тим клієнтам, кого природа наділила світлим волоссям? Лазер не розрізняє світле, сиве і пушкове волосся. Але рішення проблеми є - використовувати меланін ззовні. Представляємо вашій увазі засіб Меладін.

Це засіб збільшує вміст у волосяній цибулині меланіну, що робить реальним проводити ефективно лазерну епіляцію на волоссі у людей з сивиною, блондинів, рудоволосих, а також видаляти пушкові волоски.

Meladine (Меладін)Меладін - це перший і, на сьогоднішній день, єдиний препарат, яких було схвалено FDA (Американське управління з санітарному нагляду за якістю медичних і харчових продуктів), як безпечний засіб з доведеною ефективністю, для лазерної епіляції світлого волосся.

Інструкція до використання:

1. Для пушкового, тонкого волосся - необхідно застосовувати 2 рази на день, щодня. Починати використовувати як мінімум за два тижні до початку курсу лазерної епіляції.

2. Для жорсткого світлого, рудого, сивого волосся - застосування починати за 1-1,5 місяці до процедури епіляції.

Правила підготовки:

  • щодня слід збривати або підрізати ножицями волосся, але ні в якому разі не виривати пінцетом або воском.
  • на очищену шкіру наносити засіб Метадін.
  • спрей наноситься вранці на майбутню зону епіляції. Далі слід дочекатися повного його висихання і повторити процедуру ще шість разів.
  • вкрай важливо, щоб засіб повністю всмоктувався в шкіру.
  • не можна втирати засіб, не допускається використання ватних дисків, серветок і т.п. Допускається розподіляти засіб пальцями по поверхні зони епіляції.
  • проводити перераховані заходи щодня.

Поради для людей з жорстким волоссям: якщо для вас незручно тривале використання засобу (півтора місяці до процедури). Можлива наступна схема: за місяць до процедури наносити Метадін вісім разів в ранковий час і вісім разів у вечірній.
Для максимального ефекту використовувати, строго дотримуючись інструкції. Кращий результат досягається завдяки чіткому і багаторазовому, тривалому застосуванню. Більше число нанесення - підвищує якість лазерної епіляції.

Умови зберігання - в сухому і прохолодному, захищеному від світла, місці.

Важливо! Засіб виключно для зовнішнього використання. Не допускати попадання в очі. Берегти від дітей. Не допускається використання препарату людьми, у яких підвищена чутливість до 2-феноксіетанолу.